Fundator

Colliers Poland Sp. z o. o.

Colliers, firma doradcza działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, jest jedynym fundatorem Fundacji Virtuosa, której celem, w pierwszym etapie działalności, są modernizacje przestrzeni w szpitalach dziecięcych, w trosce o komfort psychiczny małych pacjentów.

Ideą Fundacji Virtuosa i jej prezes Patrycji Piekutowskiej jest nawiązywanie współpracy z osobami ze świata biznesu oraz firmami, które chcą mieć realny wpływ na poprawę otoczenia, w którym funkcjonują dzieci. Ze względu na bogate doświadczenie Patrycji Piekutowskiej w modernizacjach przestrzeni w szpitalach dziecięcych, Virtuosa w pierwszej kolejności skupi się na projektach z tego obszaru. Działalność fundacji obejmie Warszawę, w tym Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, jak i miasta regionalne w Polsce.

Fundacja Virtuosa będzie pozyskiwać środki wyłącznie ze świata biznesu, co stanowi wizytówkę niezwykle skutecznych działań przez minione lata Patrycji Piekutowskiej. Zbudowane zaufanie, dzięki wielkiemu profesjonalizmowi i perfekcji realizowanych projektów pozwala na kontynuowanie angażowania ludzi biznesu z sercem w projekty modernizacyjne.

– Uważność na potrzeby innych oraz chęć pomagania od zawsze jest wpisana w DNA Colliers. Do tej pory podejmowaliśmy działania w rozmaitych obszarach, jednak dopiero teraz wypływamy na szerokie wody, co zawsze było moim marzeniem. Dzięki Fundacji Virtuosa nasze działania nabiorą skali i będą działaniem długofalowym. Wierzę, że doświadczenie i ogromne zaangażowanie Patrycji Piekutowskiej, a także otwarte serca ludzi biznesu sprawią, że wspólnie odmienimy wiele miejsc i skutecznie wpłyniemy na odmianę doświadczenia małego pacjenta. W dzisiejszych, trudnych czasach, dbanie o psychikę dzieci jest tym bardziej cenne i potrzebne  – mówi Monika Rajska-Wolińska, Dyrektor Generalna Colliers na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.