Partnerzy

Partner fundacji - GTC S.A.

W GTC wierzymy, że umacnianie relacji
z lokalnymi społecznościami i zaufanymi partnerami jest kluczem do poprawy naszego wspólnego otoczenia. Cele fundacji są zbieżne z podstawą naszej działalności, czyli budownictwem, a także misją Grupy, jaką jest tworzenie przyjaznych przestrzeni. Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do tak wspaniałego projektu i pomóc małym pacjentom.

Kancelaria Borczyk Strubel

Realizacja tak wspaniałych wyzwań jakie stawia przed sobą Fundacja Virtuosa jest możliwa dzięki pasji, determinacji w dążeniu do celu, odwadze, umiejętności łączenia ludzi, ale przede wszystkim dzięki wierze, że się uda! Wiara z jaką Prezes Fundacji – Pani Patrycja Piekutowska podchodzi do wytyczonych celów jest tak wielka, że przechodzi na innych, zaraża. Nas też zaraziła! To dlatego nasze drogi się skrzyżowały i dlatego zdecydowałyśmy się włączyć w pomoc Fundacji.

Gumularz Kozik Kancelaria

Fundacja Virtuosa jest budowana od początku
z niezwykłą pasją, energią i zaangażowaniem – to duża przyjemność móc obserwować to od środka i pomagać realizować cele Fundacji! Dlatego serdecznie dziękuję za taką możliwość i zaproszenie Pani Prezes Patrycji Piekutowskiej!

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.